Lekcje rysunku Junior

Kurs rysunku “junior” przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży z końca podstawówki. Na kursie realizowany jest specjalny program,dedykowany właśnie im. Jego głównym celem jest utrwalenie pasji młodej osoby,przy jednoczesnym rozwijaniu jej rysunkowego warsztatu. Kurs posiada niezwykle przyjazną atmosferę i w trakcie jego trwania rozwija się wiele przyjaźni,a nastolatkowie motywują się wzajemnie w robieniu tego,co sprawia im radość!

Kurs przygotowuje również uczniów chcących zdawać do Liceum Plastycznego w Lublinie oraz  Nałęczowie. W trakcie zajęć wykonujemy zadania w typie tych, które pojawiają się na egzaminach do liceów plastycznych, malarskie i rysunkowe.

JAK WYGLĄDA kurs “junior”

Kurs w roku szkolnym podzielony jest na 3 trymestry,z których każdy to 11 zajęć po 3h. Oprócz regularnych zajęć oferujemy nawet 12h darmowych lekcji tygodniowo! Jest to między innymi Wolna Pracownia,na której każdy rysuje to, co lubi, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Są to również warsztaty tematyczne jak np. Anatomia Człowieka albo Car Design.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA na kursie “junior”

Jeśli nigdy wcześniej nie trzymałeś ołówka w dłoni – nie martw się! Kurs “junior” przeznaczony jest dla wszystkich kochających rysować albo chcących rysunku się nauczyć.

CENA

Roczny kurs to 3 trymestry po 11 zajęć. Zapisy przyjmowane są na co najmniej 1 trymestr, czyli 3 miesiące.

-płatność w miesięcznych ratach – 380zł/miesiąc

-płatność za trymestr z góry – 989 zł

Jeśli będziesz naszym uczniem przez 3 trymestry, wtedy w roku Twojego egzaminu do liceum plastycznego będziesz mógł uczestniczyć w Wielkim Maratonie Egzaminacyjnym ZA DARMO! 

KURS WAKACYJNY

Kurs wakacyjny bazuje na tym samym programie,co kurs w roku szkolnym. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty, w godzinach 10-13 albo 16-19. W 2 tygodnie realizowany jest cały trymestr,dlatego jest to niezwykle efektywny sposób nauki! Jednocześnie jest to dobra okazja,by zapisać się i zobaczyć,czy rysunek to jest coś dla Ciebie.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

-arkusz papieru B2 (50cm x 70cm), 2 sztuki na zajęcia

-ołówki HB – 6B

-gumkę chlebową

-temperówkę

-teczkę formatu 50cm x 70cm – 

(zniechęcamy do noszenia rysunków w tubach,które bardzo odkształcają papier i utrudniają rysowanie)