Kurs na architekturę

kurs na architekturę w lublinie
rysunek ołówkiem przedstawiający kurs na architekturę

Kurs na architekturę przygotowuje uczniów planujących zdawać egzamin na wydziały architektury w całej Polsce. Jednak ma on dużą wartość również dla osób zdających na ASP oraz chcących rozwijać szeroki zakres umiejętności rysunkowych. W programie znajdują się podstawy rysunku przestrzennego, geometria, proporcje ludzkiego ciała i wiele innych zagadnień niezbędnych dla każdego rysownika. 

Czyli DLA KOGO jest kurs na architekturę?

-dla zdających na wydziały architektury oraz architektury wnętrz

-dla zdających na wydziały  ASP – jako pierwszy etap nauki dający solidne podstawy

-dla zdających na grafikę komputerową – jako baza wiedzy niezbędna do komponowania własnych ilustracji

-dla grafików,rzeźbiarzy oraz osób pracujących w branży artystycznej, chcących wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom

-dla hobbystów,pragnących rozwijać się w tym wspaniałym hobby,jakimi są rysunek i malarstwo

JAK WYGLĄDA kurs na architekturę?

Kurs w roku szkolnym podzielony jest na 3 trymestry,z których każdy to 12 zajęć po 4h. Oprócz regularnych zajęć oferujemy nawet 12h darmowych lekcji tygodniowo! Jest to między innymi Wolna Pracownia,na której każdy rysuje to, co lubi, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Są to również warsztaty tematyczne jak np. Anatomia Człowieka albo Car Design.

Zdającym na architekturę oferujemy także cotygodniowe symulacje egzaminów na studia oraz,dla najbardziej ambitnych, indywidualny plan rozwoju uzgodniony z nauczycielem.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA na kursie na architekturę

Jeśli nigdy wcześniej nie trzymałeś ołówka w dłoni – nie martw się! Kurs podstawowy jest ułożony tak,by zarówno osoby już rysujące,jak niemające żadnego doświadczenia, doskonale się na nim odnalazły.

Przydzielenie osób bardziej zaawansowanych do grup ma miejsce po przejrzeniu portfolio kandydata (w pracowni lub w formie elektronicznej, wystarczą zdjęcia prac)

CENA

Roczny kurs to 3 trymestry po 12 zajęć. Zapisy przyjmowane są na co najmniej 1 trymestr,czyli 3 miesiące.

-płatność w miesięcznych ratach – 350zł/miesiąc

-płatność za trymestr z góry – 899zł

Jeśli będziesz naszym uczniem przez 3 trymestry,wtedy w roku Twojego egzaminu na studia będziesz mógł uczestniczyć w Wielkim Maratonie Egzaminacyjnym ZA DARMO! 

KURS WAKACYJNY

Kurs wakacyjny bazuje na tym samym programie,co kurs w roku szkolnym. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty, w godzinach 10-14 albo 15-19. W 2 tygodnie realizowany jest cały trymestr,dlatego jest to niezwykle efektywny sposób nauki! W 6 tygodni możesz zrobić cały rok materiału! Jeśli zależy Cie na przyspieszeniu nauki rysunku przed egzaminem,to jest to opcja zdecydowanie dla Ciebie!

CO ZABRAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

-arkusz papieru B2 (50cm x 70cm), 2 sztuki na zajęcia

-ołówki HB – 6B

-gumkę chlebową

-temperówkę

-teczkę formatu 50cm x 70cm – 

(zniechęcamy do noszenia rysunków w tubach,które bardzo odkształcają papier i utrudniają rysowanie)