Kurs na ASP

kurs na asp

Kurs na ASP w Lublinie

KURS RYSUNKU NA ASP

Kurs rysunku na Akademię Sztuk Pięknych przeznaczony jest dla wszystkich chcących zdawać egzamin na dowolny kierunek ASP. W trakcie kursu największy nacisk kładziony jest na dobre poznanie anatomii, umiejętność rysowania człowieka z natury,rysowanie martwej natury oraz malarstwo. W trakcie kursu pomagamy również kursantom przygotować teczki na konkretne wydziały. To także doskonały wybór dla osób lubiących rysować ludzi albo chcących skupić się na malowaniu obrazów,głównie akrylami. 

JAK WYGLĄDA kurs na ASP?

Kurs w roku szkolnym podzielony jest na 3 trymestry,z których każdy to 11 zajęć po 4h. Oprócz regularnych zajęć oferujemy nawet 12h darmowych lekcji tygodniowo! Jest to między innymi Wolna Pracownia,na której każdy rysuje to, co lubi, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Są to również warsztaty tematyczne jak np. Anatomia Człowieka albo Car Design.

Zdającym na studia oferujemy również konsultacje i pomoc w prowadzeniu teczek,a dla najbardziej ambitnych, indywidualny plan rozwoju uzgodniony z nauczycielem.

POZIOMY ZAAWANSOWANIA na kursie na ASP

Jeśli nigdy wcześniej nie trzymałeś ołówka w dłoni – nie martw się! Kurs podstawowy jest ułożony tak,by zarówno osoby już rysujące,jak niemające żadnego doświadczenia, doskonale się na nim odnalazły.

Przydzielenie osób bardziej zaawansowanych do grup ma miejsce po przejrzeniu portfolio kandydata (w pracowni lub w formie elektronicznej, wystarczą zdjęcia prac)

CENA

Roczny kurs to 3 trymestry po 11 zajęć. Zapisy przyjmowane są na co najmniej 1 trymestr,czyli 3 miesiące.

-płatność w miesięcznych ratach – 380zł/miesiąc

-płatność za trymestr z góry – 989 zł

Jeśli będziesz naszym uczniem przez 3 trymestry,wtedy w roku Twojego egzaminu na studia będziesz mógł uczestniczyć w Wielkim Maratonie Egzaminacyjnym ZA DARMO! 

CO ZABRAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

-arkusz papieru B2 (50cm x 70cm), 2 sztuki na zajęcia

-ołówki HB – 6B

-gumkę chlebową

-temperówkę

-teczkę formatu 50cm x 70cm – 

(zniechęcamy do noszenia rysunków w tubach,które bardzo odkształcają papier i utrudniają rysowanie)