Nauka rysunku hobby

nauka rysunku hobby

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób chcących rozwijać swoje umiejętności rysunkowe i malarskie. Rysunek to sztuka rozwijająca widzenie przestrzenne,pomysłowość oraz koordynację oko – ręka – mózg. Poza tym to po prostu niezwykle fajne zajęcie! Do hobbystów podchodzimy bardzo indywidualnie,zapewniając rozwój w najbardziej interesujących ich dziedzinach i pewną elastyczność w wyborze tematów.

JAK WYGLĄDA kurs rysunku hobby

Kurs w roku szkolnym podzielony jest na 3 trymestry,z których każdy to 11 zajęć po 4h. Oprócz regularnych zajęć oferujemy nawet 12h darmowych lekcji tygodniowo! Jest to między innymi Wolna Pracownia,na której każdy rysuje to, co lubi, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Są to również warsztaty tematyczne jak np. Anatomia Człowieka albo Car Design.

CENA

Roczny kurs to 3 trymestry po 11 zajęć. Zapisy przyjmowane są na co najmniej 1 trymestr,czyli 3 miesiące.

-płatność w miesięcznych ratach – 380zł/miesiąc

-płatność za trymestr z góry – 989 zł

KURS WAKACYJNY

Kurs wakacyjny bazuje na tym samym programie,co kurs w roku szkolnym. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty, w godzinach 10-14 albo 15-19. W 2 tygodnie realizowany jest cały trymestr,dlatego jest to niezwykle efektywny sposób nauki! Jednocześnie można zapisać się na jeden tydzień i sprawdzić,czy to jest coś dla Ciebie. A my postaramy się,żebyś odnalazł w sobie pasję rysunku i został z nami na dłużej 🙂

CO ZABRAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

-arkusz papieru B2 (50cm x 70cm), 2 sztuki na zajęcia

-ołówki HB – 6B

-gumkę chlebową

-temperówkę

-teczkę formatu 50cm x 70cm – 

(zniechęcamy do noszenia rysunków w tubach,które bardzo odkształcają papier i utrudniają rysowanie)